Mój profil
Zaktywowani
Drużyny
Dyscypliny
SportStrefy
Singiel vs Singielka
Trenerzy
Talenty/Sponsoring
Wyszukiwarka
Wydarzenie - impreza sportowa
Dyscyplina:
Województwo:
Miejscowość:
Ilość imprez na stronie:
img
I Love Rolki, Warszawa
Dyscyplina: Rolki
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Galeria:
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Opis:

 

Darmowe Warsztaty Rolkowe Bladeville – I Love Rolki, 23-24 Czerwca, Warszawa

 

Jednym z głównych założeń projektu „I Love Rolki” było dotarcie do jak największej ilości osób zainteresowanych jazdą na rolkach. Już po pierwszej imprezie, która odbyła się w Katowicach, rolkarze z różnych stron Polski zaczęli wyrażać chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

 

Wybór kolejnego miasta nie był łatwy. Pod uwagę brane było wiele różnych aspektów, jednak najważniejszą kwestią były sprawy organizacyjne przeprowadzane już na miejscu. W tym przypadku zaangażowanie osób ze stolicy okazało się być decydujące.

 

Nie wdając się w szczegóły organizacyjne, przejdźmy do sedna sprawy. 23 Czerwca, godzina 14:00, Pole Mokotowskie, Warszawa – pierwszy dzień „I Love Rolki” w stolicy. Pierwsze minuty jak zwykle poświęcone zostały wyznaczeniu torów do slalomu, zapoznaniu się z przybyłymi rolkarzami oraz zebraniu wszystkich osób, które pojawiły się w parku i nie mogły odnaleźć miejsca odbywania się imprezy.

 

Liczba chętnych do wzięcia udziału w warsztatach przerosła nasze oczekiwania. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób postanowiliśmy się podzielić i wyznaczyć specjalne sekcje, dzięki czemu każdy mógł wziąć udział w interesujących go zajęciach. I tak Konrad Tomaka z Angeliką Prucnal prowadzili lekcje z podstaw jazdy na rolkach, Roman Kharytonov ze swoim kolegą Volodymyr'em Lubianoi'wem uczyli slajdować, podczas gdy Ewelina Czapla, Paulina Czapla, Karol Koronowicz oraz Tomasz Suwaj współpracowali z osobami, które zainteresowane były slalomem. W międzyczasie Kuba Urbańczyk wraz z grupą osób pasjonujących się fotografią dyskutował na tematy nieco bardziej związane z dokumentowaniem wydarzeń rolkowych. Pierwszą dodatkową, i jak się później okazało cieszącą się największym powodzeniem, atrakcją były zawody w przejeździe pod tyczką. Kolejka chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności była olbrzymia i pomimo obniżania poprzeczki co 10cm wcale nie malała. Dopiero na etapie 70cm udało wyłonić się ścisłą czołówkę. Walka trwała do samego końca, a na podium stanęli następująco:

 

 1. Robert Dzienisiewicz – 62cm

 2. Karolina Drabik – 63cm

 3. Konrad Dzienisiewicz - 64cm

 

Po zakończeniu pierwszej tego dnia konkurencji, kontynuowaliśmy zajęcia i rozpoczęliśmy zapisy na amatorskie zawody slalomowe I Love Rolki, które przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach:

 • amator – osoby posiadające doświadczenie w slalomie

 • pre-amator – osoby, które po raz pierwszy jeździły slalom w dniu warsztatów

Bardzo dużym zaskoczeniem dla sędziów okazały się być przejazdy rolkarzy z grupy pre-amator. Triki, które wykonywały osoby z zaledwie 2-3h doświadczeniem w tej dyscyplinie naprawdę były imponujące. Oczywiście i tutaj nie obeszło się bez dyplomów i nagród, które otrzymali kolejno:

Amator:

 1. Sara Werbińska

 2. Bartek Decyk

 3. Kamil Tomaka

Pre-amator:

 1. Grażyna Wratny

 2. Marta Sadowska

 3. Aleksandra Zawiślak

 

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród oficjalnie zakończyło pierwszy dzień warsztatów. Dzięki uprzejmości www.streamstudio.pl oraz www.kubaurbanczyk.pl wszyscy ci, którzy nie mogli być tego dnia z nami mogą zobaczyć jak wyglądał pierwszy dzień warsztatów I Love Rolki w Warszawie, a ci którzy brali czynny udział w imprezie mogą sobie odświeżyć swoje wspomnienia.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=UDRydRF1_lg

http://www.youtube.com/watch?v=4xbb8UpNzQw

Photo:

http://kubaurbanczyk.pl/kubamabloga/wpis/2012-06-27/i-love-rolki-pole-mokotowskie

 

Drugi dzień warsztatów został zorganizowany w ramach pikniku „Tu Będzie Skwer” na Bemowie, który był zapowiedzią powstającego na tej dzielnicy Skweru Sportów Miejskich. Warsztaty I Love Rolki były jedną z wielu atrakcji czekających na osoby, które 24 Czerwca wzięły udział w pikniku. Miłym zaskoczeniem było pojawienie się osób, z którymi jeździliśmy dzień wcześniej na Polu Mokotowskim – był to dla nas znak, że nasz projekt spełnia oczekiwania osób biorących w nim udział. Kolejnym dobrym znakiem był fakt, iż planowane zakończenie naszej imprezy przeciągnęło się o ponad godzinę ze względu na ciągle przybywających chętnych, którzy chcieli spróbować sowich sił na rolkach. Wspólna zabawa trwała do godziny 17:00, o której po spakowaniu się i skorzystaniu z atrakcji trwającej imprzy wróciliśmy do swoich miejsc zamieszkania.

 

I po raz kolejny dla osób, które były z nami oraz dla tych, którzy z różnych powodów nie dotarli:

Video relacja z całego pikniku:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NByJo720GVo

Oraz zdjęcia autorstwa Kuby Urbańczyka:

http://kubaurbanczyk.pl/kubamabloga/wpis/2012-07-03/tu-bedzie-skwer

 

Mamy nadzieję, że podobnie jak my, wszyscy którzy wzięli udział w imprezie I Love Rolki w Warszawie są zadowoleni z jej przebiegu. Już teraz śmiało możemy powiedzieć, że na pewno wrócimy do stolicy.

 

Na koniec chcielibyśmy podziękować kilku osobom, bez których organizacja i przeprowadzenie warsztatów w Warszawie nie byłoby możliwe.

 • Roman Khartynovow za udostępnienie busa (RIP), ukraiński Drum and Bass oraz naukę slajdów

 • Volodymyr Lubianoi za dwudniową pomoc w nauce slajdów i dobry humor

 • Całej ekipie Janarolki (Gruby, Gruba, Krzychu oraz Zegarek), za dzielne towarzyszenie w drugim dniu warsztatów i pomoc dla początkujących slalomistów

 • Lidii Wardzińskiej oraz Rafał Kniewskiemu za dwudniową, nieodzowną pomoc dla początkujących i pokaz swoich umiejętności ku uciesze gapiów

 • Grażynie Wratny za udostępnienie mieszkania

I przede wszystkim:

 • Denielowi Kędziora za niezastąpioną pomoc w organizacji i promocji całej imprezy, pomoc w transporcie i oprowadzenia po Warszawie

 • Adamowi Kadenci za wciągnięcie nas w piknik „Tu Będzie Skwer” i promocję naszej imprezy

Oraz wszystkim tym, którzy wzięli udział w projekcie I Love Rolki w Warszawie! Do zobaczenia wkrótce!

Komentarze (0)
O portalu  •  Pomoc  •  Regulamin  •  Polityka prywatności  •  Reklama  •  Zorganizuj konkurs  •  Kontakt
2011 Copyright by Zaktywowani.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się na poniższe.

Podstawa i cel przetwarzania

Twoje dane przetwarzamy w następujących celach:

§1. Postanowienia Ogólne

 1. Administratorem danych jest PPH Kopeć Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
 2. Dla interpretacji terminów stosuje się słowniczek Regulaminu lub tak jak zostało to opisane w Polityce Prywatności. Na potrzeby lepszego odbioru Polityki Prywatności termin „Użytkownik” zastąpiony został określeniem „Ty”, „Administrator” – „My”. Termin „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
 3. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL).
 4. Dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym na stronie https://zaktywowani.pl/kontakt.html są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.

§2. Administrator Danych

 1. Usługodawca jest administratorem danych swoich klientów. Oznacza to, że jeśli posiadasz Konto na naszej stronie, to przetwarzamy Twoje dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, stanowisko, miejsce pracy, adres IP.
 2. Dane osobowe przetwarzane są:
  1. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
  2. zgodnie z wdrożoną Polityką Prywatności,
  3. w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści Umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji Usług świadczonych drogą elektroniczną,
  4. w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.
 3. Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli jesteśmy ich administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 4. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@zaktywowani.pl.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania Twoich danych po rozwiązaniu Umowy lub cofnięciu zgody tylko w zakresie na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem lub jeżeli przepisy krajowe albo unijne bądź prawa międzynarodowego obligują nas do retencji danych.
 6. Usługodawca ma prawo udostępniać dane osobowe Użytkownika oraz innych jego danych podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania).
 7. Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.
 8. Usługodawca nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.
 9. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez nas albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracujemy.

§3. Pliki cookies

 1. Witryna zaktywowani.pl używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.Gromadzone informacje dotyczą adresu IP, typu wykorzystywanej przeglądarki, języka, rodzaju systemu operacyjnego, dostawcy usług internetowych, informacji o czasie i dacie, lokalizacji oraz informacji przesyłanych do witryny za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 2. Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację. Monitorowania informacji o użytkownikach dokonujemy korzystając z narzędzia Google Analitics, które rejestruje zachowanie użytkownika na stronie.
  Cookies identyfikuje użytkownika, co pozwala na dopasowanie treści witryny, z której korzysta, do jego potrzeb. Zapamiętując jego preferencje, umożliwia odpowiednie dopasowanie skierowanych do niego reklam. Stosujemy pliki cookies, aby zagwarantować najwyższy standard wygody naszego serwisu, a zebrane dane są wykorzystywane jedynie wewnątrz firmy w celu optymalizacji działań.
 3. Na naszej witrynie wykorzystujemy następujące pliki cookies:
  1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu;
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu;
  3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu;
  4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  5. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 4. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość wyłączenia lub przywrócenia opcji gromadzenia cookies poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej. Instrukcja zarządzania plikami cookies jest dostępna na stronie http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies
Dodatkowe dane osobowe, jak adres e-mail, zbierane są jedynie w miejscach, w których użytkownik wypełniając formularz wyraźnie wyraził na to zgodę. Powyższe dane zachowujemy i wykorzystujemy tylko do potrzeb niezbędnych do wykonania danej funkcji.