Mój profil
Zaktywowani
Drużyny
Dyscypliny
SportStrefy
Singiel vs Singielka
Trenerzy
Talenty/Sponsoring
Wyszukiwarka
Wydarzenie - impreza sportowa
Dyscyplina:
Województwo:
Miejscowość:
Ilość imprez na stronie:
img
Otwarte Mistrzostwa Krakowa Juniorów Hotel Bania PFS A oraz Hotel Bania PFS B+
Dyscyplina: Squash
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Galeria:
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Opis:

W sobotę 8.12.2012 W Squash4You Centrum oraz Północ odbyły się dwa turnieje: Otwarte Mistrzostwa Krakowa Juniorów Hotel Bania PFS A oraz Hotel Bania PFS B+. 

W Mistrzostwach Krakowa Juniorów Hotel Bania PFS A udział wzięło łącznie aż 57 zawodników, którzy zmierzyli się w pięciu kategoriach wiekowych: U11, U13, U15, U17 oraz U19. O wysokiej randze turnieju może świadczyć fakt, że w czterech spośród pięciu kategorii najwyżej rozstawieni zawodnicy wg rankingu PFS zajmowali pierwszą lub drugą pozycję.

Sam turniej został zaplanowany i zorganizowany (również na prośbę rodziców) tak, aby niektórzy mogli wziąć udział w kilku kategoriach wiekowych a mecze kończyły się do  godziny 18. Wstępny harmonogram gier został opublikowany w czwartek, natomiast w piątek po drobnych korektach pojawił się ostateczny plan który zakładał:
-dla kategorii U19, U11 oraz U15, start turnieju od godziny 10.00, zakończenie U19 oraz U11 około 13.00,
-dla kategorii U13 oraz U17, start turnieju od godziny 12.45, zakończenie U13, U15 i U17 około godziny 17.00
-finał turnieju PFS B+ po meczach turnieju juniorskiego (od 17.00)

Dzięki sprawnej organizacji, mecze odbywały się zgodnie z planem i cała impreza odbyła się w godzinach 10.00-17.00. Dodatkowo na uczestników czekały specjalne atrakcje – malowanie twarzy, piłkarzyki oraz możliwość gry w tenisa stołowego.

W rozgrywkach U11 (9 zawodników), zwyciężył Aleksander Wierzba (Warszawa) pokonując w finale Kubę Pytlowanego (Kraków – Squash4You) 3-2 (w setach do:-9,-10,6,8,8). Pierwsze dwa sety na korzyść mocno skoncentrowanego Kuby, który z każdym kolejny zagraniem zyskiwał większą pewność siebie. W trzecim secie, Olek przejął inicjatywę i dość pewnie wygrał do sześciu. Kolejne dwa sety to duża dawka emocji zarówno dla zawodników jak i ich rodziców. Ostatecznie w pierwszym pojedynku tego dnia Kraków – Warszawa, 0-1 dla gości. Trzecie miejsce w kategorii U11 przypadło również  juniorowi  ze stolicy – Piotrowi Penkali a czwarte zajął Szymon Mołodecki (Opole).

W finale rozgrywek U13 (11 zawodników) oglądaliśmy pojedynek turniejowej jedynki – Andrzeja Wierzby z startującym po raz pierwszy w tej kategorii wiekowej Kubą Pytlowanym. Dzięki pokonaniu w ćwierćfinale Aleksandra Kantona oraz w półfinale Natalii Czekaj, Kubie na drodze do wygranej stanął starszy z braci Wierzba. Andrzej wygrał pewnie 3-0 (w setach do: 2,2,4) po raz kolejny udowadniając, że w tej grupie wiekowej nie ma sobie równych. Mecz  o trzecie miejsce to pojedynek młodszego z braci Wierzba – Olka ze wspomnianą Natalią. Tym razem dość pewnie wygrywa Olek 3-0 (w setach do:3,4,3). W trzech z czterech meczy o miejsca 5-8 oglądaliśmy długie pięciosetowe pojedynki, co świadczy o wyrównanym poziomie pozostałych juniorów.

W kategorii U15 udział wzięło aż 21 zawodników, a najlepszym z nich okazał się rozstawiony z trójką (8 wg rankingu PFS) Bartek Rewilak pokonując w finale Andrzeja Wierzbę 3-0 (w setach do:8,9,6). W ćwierćfinale Bartek z trudem ograł Piotrka Forteckiego (ostatecznie 5) 3-2, w setach do: -9,10,6,-9,4, a w półfinale turniejową jedynkę Bartka Steina 3-1, w setach do:9,-6,5,5. Warto podkreślić, że Andrzej Wierzba w drodze do finału nie stracił nawet seta. W meczu o brązowy medal Stein gładko (3:0) pokonał Damiana Rolla.

Kategoria U17 (startowało 9 zawodników) to dominacja Adriana Marszała, który pewnie wygrywa wszystkie swoje mecze i sięga po złoty medal. Pozostałe miejsca na podium zgodnie z rozstawieniem w turnieju – drugie dla Artura Machno, trzecie dla Dawida Pycha a czwarte wywalczył Filip Szewczyk. Chyba największych emocji w tej grupie wiekowej dostarczył mecz o brązowy medal, w którym po pięciosetowym boju zwyciężył Dawid choć w pewnym momencie przegrywał już 1-2. 

W kategorii U19 (8 zawodników) triumfuje zwycięzca U17 – Adrian Marszał, który w pierwszej rundzie dość niespodziewanie pokonał 3-0 Paulinę Krzywicką (2 wg rankingu PFS). Co ciekawe, Adrian znów kończy turniej bez straty seta, pokonując w finale zawodnika Squash4You – Staszka Ruska. Staszek w półfinale pokonał innego reprezentanta Squash4You – Filipa Mazurkiewicza 3-1 (w setach do:-5,10,9,9). W meczu o brąz, wyraźnie zmotywowany Filip pewnie ogrywa Michała Jachimowicza 3-0 (w setach do: 8,6,10).  

Sponsorem głównym turnieju był ****Hotel Bania położony w Białce Tatrzańskiej, który ufundował nagrody dla zwycięzców – pobyty w hotelu wraz ze śniadaniem. Pozostali sponsorzy – Harrow, AAdrink, Mantis ufundowali: owijki do pakietów startowych dla wszystkich uczestników, akcesoria do squasha, bluzy, ręczniki. Wśród osób, które wypełniły ankiety została wylosowana rakieta Mantis Power 130 (o wartości 379zł!), którą otrzymał Piotr Fortecki. 

Niezależnie od wykupionego pakietu startowego, każdy uczestnik turnieju otrzymał czekoladowego mikołaja, a dla wszystkich osób będących w klubie były przygotowane przekąski (kanapeczki, koreczki, ciasteczka oraz owoce).

Łatwo wywnioskować, że największymi wygranymi sobotnich zawodów są bracia Wierzba (łącznie 3 razy w finale) oraz Adrian Marszał (zwycięzca kategorii U17 oraz U19). Niewiele zabrakło Kubie Pytlowanemu, zwłaszcza w kategorii U11, aby sięgnąć po upragnione złoto. Przed finałem turnieju B+, jego późniejszy zwycięzca – Maciek Maciantowicz (5 wg rankingu PFS) rozegrał dwa krótkie sety z każdym z braci Wierzba, co było dodatkowym wyróżnieniem dla Olka i Andrzeja. Maciek dodatkowo nagrodził Kubę – za dzielną walkę oraz zdobycie dwóch srebrnych medali, voucherem do Hotelu Bania, który zdobył wygrywając turniej B+. Ze strony organizatorów pragniemy raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim opiekunom za liczne przybycie i wspaniały doping oraz samym zawodnikom za walkę zawsze do końca.

We wspomnianym powyżej turnieju Hotel Bania Squash4You PFS B+ rozgrywanym równolegle w drugim klubie Squash4You – Centrum, triumfował Maciek Maciantowicz pokonując dość łatwo w finale Krzyśka Pietrasa 3-0 (w setach do:6,9,7). Trzecie miejsca dla Sławka Połcia, który w meczu o brąz ograł 3-0 (w setach do:0,4,7) Tomka Wilczyńskiego. Na uwagę zasługuje wysokie, 8 miejsce Pawła Dziurzyńskiego, który w drugiej rundzie pokonał po morderczym meczu rozstawionego z czwórką Dominika Suchockiego 3-2 (w setach do:-7,-3,12,10,6).

Dodatkowym akcentem obu turniejów była zbiórka charytatywna na rzecz Jarka Terleckiego. Część wpływów z wpisowego turnieju B+ oraz sprzedaż ciasta w obu klubach została przekazana właśnie na ten cel. Ponadto zawodnicy biorący udział w turniej w klubie Centrum przesłali Jarkowi zdjęcie z napisem: „Jarek trzymaj się”, aby wzmocnić go w walce z chorobą!

Zapraszamy na kolejne imprezy które odbędą się w naszych klubach:
-15.12.2012, Amatorski Turniej Klubowy
-05.01.2013, Noworoczny Turniej Karakal Squash4You Open

Komentarze (0)
O portalu  •  Pomoc  •  Regulamin  •  Polityka prywatności  •  Reklama  •  Zorganizuj konkurs  •  Kontakt
2011 Copyright by Zaktywowani.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się na poniższe.

Podstawa i cel przetwarzania

Twoje dane przetwarzamy w następujących celach:

§1. Postanowienia Ogólne

 1. Administratorem danych jest PPH Kopeć Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
 2. Dla interpretacji terminów stosuje się słowniczek Regulaminu lub tak jak zostało to opisane w Polityce Prywatności. Na potrzeby lepszego odbioru Polityki Prywatności termin „Użytkownik” zastąpiony został określeniem „Ty”, „Administrator” – „My”. Termin „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
 3. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL).
 4. Dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym na stronie https://zaktywowani.pl/kontakt.html są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.

§2. Administrator Danych

 1. Usługodawca jest administratorem danych swoich klientów. Oznacza to, że jeśli posiadasz Konto na naszej stronie, to przetwarzamy Twoje dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, stanowisko, miejsce pracy, adres IP.
 2. Dane osobowe przetwarzane są:
  1. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
  2. zgodnie z wdrożoną Polityką Prywatności,
  3. w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści Umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji Usług świadczonych drogą elektroniczną,
  4. w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.
 3. Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli jesteśmy ich administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 4. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@zaktywowani.pl.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania Twoich danych po rozwiązaniu Umowy lub cofnięciu zgody tylko w zakresie na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem lub jeżeli przepisy krajowe albo unijne bądź prawa międzynarodowego obligują nas do retencji danych.
 6. Usługodawca ma prawo udostępniać dane osobowe Użytkownika oraz innych jego danych podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania).
 7. Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.
 8. Usługodawca nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.
 9. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez nas albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracujemy.

§3. Pliki cookies

 1. Witryna zaktywowani.pl używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.Gromadzone informacje dotyczą adresu IP, typu wykorzystywanej przeglądarki, języka, rodzaju systemu operacyjnego, dostawcy usług internetowych, informacji o czasie i dacie, lokalizacji oraz informacji przesyłanych do witryny za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 2. Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację. Monitorowania informacji o użytkownikach dokonujemy korzystając z narzędzia Google Analitics, które rejestruje zachowanie użytkownika na stronie.
  Cookies identyfikuje użytkownika, co pozwala na dopasowanie treści witryny, z której korzysta, do jego potrzeb. Zapamiętując jego preferencje, umożliwia odpowiednie dopasowanie skierowanych do niego reklam. Stosujemy pliki cookies, aby zagwarantować najwyższy standard wygody naszego serwisu, a zebrane dane są wykorzystywane jedynie wewnątrz firmy w celu optymalizacji działań.
 3. Na naszej witrynie wykorzystujemy następujące pliki cookies:
  1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu;
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu;
  3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu;
  4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  5. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 4. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość wyłączenia lub przywrócenia opcji gromadzenia cookies poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej. Instrukcja zarządzania plikami cookies jest dostępna na stronie http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies
Dodatkowe dane osobowe, jak adres e-mail, zbierane są jedynie w miejscach, w których użytkownik wypełniając formularz wyraźnie wyraził na to zgodę. Powyższe dane zachowujemy i wykorzystujemy tylko do potrzeb niezbędnych do wykonania danej funkcji.