Mój profil
Zaktywowani
Drużyny
Dyscypliny
SportStrefy
Singiel vs Singielka
Trenerzy
Talenty/Sponsoring
Pomoc

 

1. Czym jest portal Zaktywowani pl.


Portal Zaktywowani.pl jest przeznaczony dla osób uprawiających sport we wszystkich jego odmianach. Główną ideą portalu jest umożliwienie Użytkownikom odnalezienia partnerów, zawodników i drużyn do uprawia ich ulubionych dyscyplin sportowych. Zaktywowani.pl oferują szereg funkcji, które pomagają w wymianie i dzieleniu się informacji, tworząc społeczność miłośników sportu.

Portal daje możliwość m.in informowanie o wydarzeniach i imprezach sportowych, organizowania SportSpotkań, dodawania darmowych ogłoszeń w SportGiełdzie oraz ogłoszeń o poszukiwanych zawodnikach/ drużynach. Specjalna zakładka Singiel vs Singielka pozwala na odnalezienie singli preferujących podobne zainteresowania sportowe.

W ramach portalu Użytkownicy mogą korzystać z wciąż rozbudowywanej bazy obiektów sportowych i trenerów. Baza pozwala również dzielić się komentarzami na temat każdego obiektu czy trenera.

 

2. Modyfikacja informacji dodawanych przez użytkowników w ramach większości zakładek jest dostępna z poziomu zakładki „Mój profil”.

 

3. Opis zakładek:


- Zaktywowani:  wyszukiwarka wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu


- Drużyny: wyszukiwarka wszystkich drużyn założonych przez użytkowników


- Dyscypliny: wykaz i opis wszystkich dyscyplin dostępnych w ramach portalu.


- SportStrefy: wciąż rozbudowywana ogólnopolska baza obiektów sportowych.

 

- Trenerzy: wciąż rozbudowywana ogólnopolska baza trenerów.

 

- Talenty/Sponsoring: miejsce, gdzie młodzi, utalentowani sportowcy mogą zaprezentować swoje osiągnięcia i pozyskać sponsorów gotowych do    rozwijania   ich sportowych umiejętności (kariery).

 

- Wydarzenia i imprezy sportowe: zakładka, w której każdy może znaleźć wykaz odbywających się  aktualnie imprez i zawodów sportowych.

 

- Ogłoszenia: rubryka umożliwiająca dodawanie ogłoszeń w celu znalezienia zawodników, drużyn czy partnerów do gry.

 

- SportSpotkania: wykaz spotkań, wyjazdów, zgrupowań, organizowanych przez samych zaktywowanych. Umożliwia „skrzyknięcie” (zebranie?) grupy               osób, aby zorganizować np. wspólny wyjazd w góry, skeating na rolkach czy zawody w dwa ognie. 

 

- Singiel vs Singielka: zakładka przeznaczona dla singli, którzy dzielą podobne zainteresowania i pasje sportowe, i którzy zechcą dzielić je w towarzystwie.           Rubryka umożliwia zainicjowanie spotkania np. wspólnej  gry w squosha czy jazdy na rowerze.

  Dołączyć do bazy singli widocznej w wyszukiwarce Singiel vs Singielka można bezpośrednio przy rejestracji lub w dowolnym momencie wybierając opcję:”           Oświadczam, że jestem pełnoletni/a i wyrażam wole znalezienia się w wyszukiwarce Singiel vs Singielka” znajdująca się w zakładce „Mój profil” w dziale    

   „Moje dane”. Usunąć swój profil z wyszukiwarki Singiel vs Singielka można odznaczając opcję :” Oświadczam, że jestem pełnoletni/a i wyrażam wole    

   znalezienia się w wyszukiwarce Singiel vs Singielka” znajdująca się w zakładce „Mój profil” w dziale „Moje dane”.

 

 

4. SportOsiągi: zbiór osiągnięć sportowych tworzonych przez zaktywowanych.

 

Dodawać osiągnięcia sportowe może każdy zarejestrowany użytkownik. Dodawanie SportOsiągnięć jest dostępny z ramki SportOsiagi znajdującej się na stronie głównej. Opcja dodawania/usuwania/modyfikacji jako pojedynczy zaktywowany jest możliwa z poziomu zakładki „Mój profil” w dziale „Moje Osiągnięcia” lub jeśli chcemy dodać/usunąć/modyfikować osiągnięcie jako drużyna należy to zrobić w dziale „Drużyna” w zakładce „Mój profil”.

 

 

5. Forum:

 

Forum dyskusyjne daje możliwość komunikowania się i dzielenia informacjami z innymi użytkownikami portalu przez rozbudowany zestaw funkcji. Każdy zarejestrowany użytkownik może założyć własne forum dyskusyjne w wybranej przez siebie kategorii np. piłka nożna. Dzięki czemu w łatwy sposób każdy zaktywowany może odnaleźć interesujący go temat.

 

 

6. SportGiełda:

 

Jest to bezpłatna giełda ogłoszeń, do której każdy zarejestrowany użytkownik portalu może dodawać przedmioty związane ze sportem. Więcej szczegółów na temat dodawanych przedmiotów znajdziesz w regulaminie.

 

- Dodawanie ogłoszeń – ogłoszenia można dodać z ramki SportGiełdy znajdującej się u dołu strony głównej, klikając na link „Dodaj ogłoszenie za darmo” lub przechodząc do zakładki Mój profil i wybierając opcje SportGiełda – Dodaj nowe ogłoszenie.

 

- Modyfikacja ogłoszenia – wszelkich zmian można dokonywać w panelu SportGiełda znajdującym się w zakładce Mój profil. Użytkownik może zmieniać treść ogłoszenia, dezaktywować ogłoszenie(ogłoszenie zastanie usunięte z listy ogłoszeń SportGiełdy ale zostanie zachowane w liście Twoich ogłoszeń)   lub usunąć całkowicie ogłoszenie (ogłoszenie zostanie usunięte również z Twojej listy ogłoszeń).

 

 

 

O portalu  •  Pomoc  •  Regulamin  •  Polityka prywatności  •  Reklama  •  Zorganizuj konkurs  •  Kontakt
2011 Copyright by Zaktywowani.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone