Mój profil
Zaktywowani
Drużyny
Dyscypliny
SportStrefy
Singiel vs Singielka
Trenerzy
Talenty/Sponsoring
SportProdukt
POWERSLIDE METROPOLIS 2012
Wyjątkowe rolki dla wymagających

Rolki Powerslide – Metropolis 2012

 

Firma Powerslide to niemiecki producent sprzętu do inline skatingu. Oferta firmy obejmuje sprzęt do każdej dziedziny rolkarstwa. Jedną z sekcji jest sekcja FSK, która odpowiedzialna jest za rolki do szeroko pojętego Freeskate'u czyli slalomu.

 

Rolki Powerslide – Metropolis 2012 to podstawowy model z serii FSK. Oparty na konstrukcji typu Hardboot (twarda, kompozytowa skorupa wzmacniana włóknem szklanym), model Metropolis z sezonu 2012 to bardzo uniwersalna rolka.

 

But wewnętrzny, o sprawdzonej konstrukcji, został wykonany ze specjalnej pianki, która dopasowuje się kształtu stopy podczas jazdy zapewniając tym samym wygodę i komfort podczas jazdy.

 

Dwie regulowane klamry (jedna powyżej kostki, druga pod kątem 45 stopni na podbiciu) oraz niezależny system sznurowania pozwalają idealnie dopiąć rolkę i utrzymać stopę oraz kostkę w stałej i odpowiedniej pozycji, co natomiast przekłada się na odpowiedni transfer energii wytworzonej podczas jazdy.

 

Szyna w rolkach Powerslide – Metropolis 2012 została wykonana ze stopu aluminium lotniczego, dzięki czemu jest ona bardzo lekka przy zachowaniu bardzo dużej sztywności. Jej długość została tak dobrana aby pomieściła maksymalnie 4 kółka o średnicy 80mm, co gwarantuje dużą zwrotność i elastyczność jazdy.

 

Powerslide Metropolis – 2012 zostały dodatkowo wyposażone w kółka o średnicy 80mm i twardości 85a, łożyska Abec 7 oraz wkładkę pod piętą, która amortyzuje wstrząsy.

 

Model ten to idealna propozycja dla osób poszukujących uniwersalnej i wygodnej rolki, która równie dobrze sprawdzi się podczas miejskich wycieczek jak przy wykonywaniu trików slalomowych.

 

O portalu  •  Pomoc  •  Regulamin  •  Polityka prywatności  •  Reklama  •  Zorganizuj konkurs  •  Kontakt
2011 Copyright by Zaktywowani.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone